РЕТРО

Ретро. Олімпіада-1996. Олег Кирюхін - Даніель Петров (ВІДЕО)

Опубліковано: 30/12/2021, 01:45   | Рубрика: Ретро | роздрукувати
Розмір тексту:

Сьогодні ми відкриваємо цикл ретро-відео з виступів наших медалістів на Олімпійських іграх.

Уродженець Маріуполя Олег Кирюхін (1975 р.н.) на Олімпіаді в Атланті пройшов майбутнього чемпіона світу Антоніо Мендосу, а потім у півфіналі програв болгарину Даніелю Петрову. Власне, цей бій ми й пропонуємо переглянути. Це дозволило Олегу завоювати бронзу. А болгарин став олімпійським чемпіоном.

- В 1/16 фіналу переміг Абдула Рашид Камбрані (Пакистан) — 17-3
- В 1/8 фіналу переміг майбутнього чемпіона світу за версією WBA колумбійця Мендосу — 18-6
- У чвертьфіналі переміг Альберто Гвардадо (США) — 19-14
- У півфіналі програв Данієлю Петрову — 8-17

На початку 2000 року вирішив спробувати себе в професійному боксі, залишив збірну і переїхав на постійне проживання до Великобританії. Проте його кар'єра в професіоналах тривала недовго. Протягом року він провів шість боїв у найлегшій ваговій категорії, з них п'ять виграв (у тому числі чотири нокаутом), один програв одноголосним рішенням суддів. Пізніше повернувся до рідного Маріуполя, де став співзасновником компанії "Олег Кирюхін", що займається виготовленням білбордів, неонової реклами, лайт-боксів, різних вивісок, сітілайтів та інших рекламних конструкцій. В даний час займає посаду президента цієї фірми.