<![CDATA[Бокс © Останні новини боксу]]> ru <![CDATA[Атлас: Нганну знайшов спосіб нав'язати Гану свою перевагу в силі ]]> боксу Тедді Атлас поділився думкою про бій чемпіона UFC у важкій вазі Френсіса Нганну та Сіріла Гана.

"В перших раундах Ган мав перевагу, але Нганну знайшов спосіб нав'язати свою перевагу у силі. Чемпіони розумні", – написав Атлас у твіттері.]]>
ММА http://24boxing.com.ua?id=67233 Sun, 23 Jan 2022 17:55:00 GMT
<![CDATA[Корм'є: Хто б міг подумати, що боротьба принесе Нганну перемогу над Ганом ]]>
"Чудова робота чемпіона. Хто міг би подумати, що саме боротьба принесе йому перемогу. Вітаю чемпіона! – написав Корм'є у твіттері.

Нагадаємо, сьогодні вномі Нганну здолав Гана за рішенням суддів. ]]>
ММА http://24boxing.com.ua?id=67232 Sun, 23 Jan 2022 16:55:00 GMT
<![CDATA[Нганну заговорив про боксерський поєдинок ]]> Френсіс Нганну висловився про свою перемогу над Сірілом Ганом на турнірі UFC 270 в Анахаймі.

"Я знав, що Ган жорсткий суперник. Він провів добрий бій, трохи здивував тим, що протримався до кінця. Все, що мені потрібно було робити, - слухати тренерів про те, щоб зберігати холоднокровність і не бігати за Ганом.

У мене був складний тренувальний табір: порвався меніск і травмувалася хрестоподібна зв'язка за три тижні до бою. Ви, хлопці, багато хто забув, на що я здатний, але я знову тут.

Мої тренери добряче підтягли мою боротьбу, тепер вона на іншому рівні. Дякуємо моїй сім'ї, всім фанатам та моїй країні Камеруну. Я відчував велике кохання від моєї батьківщини.

Що далі? Як я й казав, бокс завжди був тим, чим я хочу займатися. Не хочу відкладати у довгу скриньку ідею з поєдинком з боксу", - сказав Нганну.]]>
ММА http://24boxing.com.ua?id=67231 Sun, 23 Jan 2022 15:55:00 GMT