<![CDATA[Бокс © Останні новини боксу]]> uk-UA <![CDATA[Раян Гарсія: Було б чудово провести бій зі Спенсом]]> Раян Гарсія (25-1, 20 КО) хоче дізнатися думку вболівальників.

"Бій Раяна Гарсії проти Еррола був би шаленим. Ви хочете цього? Дайте мені знати", - написав Гарсія у соцмережі.

Як відомо, в останньому бою Раян переміг Девіна Хейні.]]>
Новини https://24boxing.com.ua?id=84164 Wed, 24 Apr 2024 21:55:00 GMT
<![CDATA[Нганну: Я можу провести бій в ММА, а потім повернутися у бокс]]>
"Зараз я не знаю, що сказати з цього приводу. У мене є велике бажання займатися боксом. Цей спорт залишився у боргу переді мною. Я маю про себе заявити саме в боксі.

Мій останній бій пройшов не так, як передбачалося. Ось чому моя душа більше лежить у бік боксу. Я повинен добитися поваги та відновити гідність. У ММА в мене це є.

Я справді не знаю, що зараз сказати. Усе залежить від часових рамок. Можливо, я проведу бій в ММА перед поверненням на ринг. Я справді не знаю", - зізнався Нганну Sportskeeda.]]>
Новини https://24boxing.com.ua?id=84163 Wed, 24 Apr 2024 21:30:00 GMT
<![CDATA[Джейкобс: Гарсія змусив думати, що він божевільний]]> Деніел Джейкобс визнав відмінну роботу Раяна Гарсії.

"Я побачив дуже відданого Раяна Гарсію, я бачив дуже сильного боксера, яким керувала мотивація, він знав, що збирається робити, про це можна судити на основі першого раунду. Коли він зробив перший нокдаун, я думаю, що це дійсно задало тон для нього, і давайте зрозуміємо, давайте не будемо выдкидати Девіна Хейні - вын чудовий боєць, але я думаю, що Райан був трохи кращим за нього.

Я думаю, що Раян обдурив усіх нас, я вважаю, що він змусив нас подумати, що він був психічно неврівноваженим, і в його житті відбувалося багато речей. Я думаю, що багато галасу перекрили те, що він насправді робив у спортзалі. Він, ймовірно, мав чудовий табір", - заявив Джейкобс Fight Hub TV.]]>
Новини https://24boxing.com.ua?id=84162 Wed, 24 Apr 2024 20:55:00 GMT