<![CDATA[Бокс © Останні новини боксу]]> ru <![CDATA[Кемпбелл: Раян Гарсія? Я відправлю його у нокаут]]> Люк Кемпбелл (20-3, 16 КО) відчуває себе сильнішим за Раяна Гарсію.

"Я б дуже хотів, щоб цей бій відбувся, дуже схвильований з цього приводу. У соцмережах всі говорять про це, і мене це розбурхує. Ось у чому справа. Всі збожеволіли щодо цього поєдинку.

Якщо бій не відбудеться, це буде ганьба. Якщо він не пройде найближчим часом, то це не моя вина ... Думаю, я виграю нокаутом", - дав прогноз Кемпбелл Boxing Scene.]]>
Новини http://24boxing.com.ua?id=56346 Mon, 13 Jul 2020 07:55:00 GMT
<![CDATA[Редкач: Якщо Девіс хоче бою, можемо зустрітися в рингу]]> Іван Редкач (23-4-1, 18 КО) розкритикував Джервонту Девіса.

"Не знаю, чому він був у таборі, але я не вважаю, що він приїхав туди заради спарингу зі мною. Він тинявся навколо, будучи злим або щось в цьому роді. Він не міняв і не знімав свою футболку. Мій тренер Джек Мозлі простягнув руку і привітався, але Джервонта проігнорував його. Після його менеджер сказав, що це батько Шейна Мозлі, тоді Джервонта сказав "Ох, вибач, привіт". Ніякої поваги.

Я дійсно не відчув його міць, але коли він вдарив мене по потилиці, то на секунду я почав бачити зірочки. Він не був налаштований серйозно, коли працював зі мною. Він займався трештоком і жував жуйку під час спарингу. Це не було професійно. Я був у таборах у багатьох чемпіонів, але ніхто не поводився таким чином.

Я не знаю, чи повернуся я в понеділок, тому що не знаю навіщо. Він - несерйозний, недисциплінований. Якщо він хоче бою, то можемо зустрітися в першій напівсередній вазі, якщо Санта Круз не поб'є його раніше", - розповів Редкач The Ring.]]>
Новини http://24boxing.com.ua?id=56345 Mon, 13 Jul 2020 06:55:00 GMT
<![CDATA[Еллербі: Мейвезер і зараз перебуває у відмінній формі]]> Леонард Еллербі каже, що Флойд Мейвезер постійно тренується.

"З часів його відходу на пенсію нічого не змінилося. На минулих вихідних Флойд пробіг 8 миль (12,8 км) у суботу та неділю. Він працював в залі всю ніч. Це постійна ревна праця з неймовірними жертвами. Не кожен створений для цього.

Деяким фанатам, ЗМІ та промоутерам слід припинити чинити тиск на молодих бійців, називаючи їх новим Флойдом. Є тільки один Флойд, і крапка", - заявив Еллербі World Boxing News.]]>
Новини http://24boxing.com.ua?id=56344 Mon, 13 Jul 2020 05:55:00 GMT