<![CDATA[Бокс © Останні новини боксу]]> uk-UA <![CDATA[Джошуа: Пам'ятаю важкий бій у фіналі ЧС з боксу]]> Ентоні Джошуа згадав молоді роки.

"Пам’ятаю важкий бій у 2011 році, фінал чемпіонату світу проти бійця з Азербайджану.

Він нокаутував усіх на шляху до фіналу, він був сильний. Я був недосвідченим, робив дурні помилки, і я пішов на один з його ударів.

Сила зустрілася з силою. Бум! Я ніколи не забуду цей удар. Я програв на одне очко. Це був емоційний біль і фізичний біль", - зізнався Джошуа Talksport.]]>
Новини https://24boxing.com.ua?id=85911 Fri, 19 Jul 2024 05:55:00 GMT
<![CDATA[Джейк Пол: Скажіть Майку Тайсону, що в нього проблеми]]>
"Я бачу це так: скажіть це в обличчя Майку Тайсону та подивіться, що він з вами зробить. Того репортер, який дискредитував його… Майк збирався перестрибнути через стіл для пресконференції і вибити все лайно з цього чувака.

Ми не тато Майка Тайсона. Ми не контролюємо Майка Тайсона. Він сам собі начальник. Якщо він хоче прийти, заробити десятки мільйонів доларів і потенційно покласти край моєму шляху, то хто ми такі, щоб зупинити його?

Цей хлопець робив це протягом усього життя. Він природжений вбивця, і це те, що він любить. Можливо, це те, що йому потрібно.

Отже, так, вік — це важлива річ, але я вважаю, що це те, що зрівнює нас. Він має більше досвіду, а я маю молодість і, можливо, швидкість, щоб зуміти нокаутувати його", - заявив Пол на шоу Пета Макефі.]]>
Новини https://24boxing.com.ua?id=85910 Fri, 19 Jul 2024 04:55:00 GMT
<![CDATA[Бредлі: Альварес злякався, він м'який]]>
"Якщо Канело поб’ється з Юбенком-молодшим або Едгаром Берлангою… Облиш, брате.

Яким великим би не був Мейвезер, наприкінці його кар’єри всі дивилися тільки на те, як він веде свій бізнес. Це початок такого шляху для Канело. Ми не отримуємо найкращих боїв серед можливих варіантів.

Канело утримує пояси в полоні. Я скажу вам ось що: Канело злякався. Ви знаєте, що це означає. Він м’який.

Вийди та побийся зі справжнім боксером – з Бенавідесом. Це той, хто заслужив на свій статус, той, хто хоче завоювати титули, якими ти володієш", - заявив Бредлі Boxing Scene.]]>
Новини https://24boxing.com.ua?id=85909 Fri, 19 Jul 2024 03:45:00 GMT