новини

Володимир Кличко впевнено переміг Повєткіна

Опубліковано: 23:55, 05/10/2013 | Рубрика: Новини | роздрукувати   
Розмір тексту:  

Володимир Кличко впевнено переміг Повєткіна
  

Український супертяж Володимир Кличко (61-3-0, 52 КО) переміг росіянина Олександра Повєткіна (26-1-0, 18 КО) одноголосним рішенням суддів за підсумками усіх 12-ти раундів.

Весь бій пройшов під контролем Кличка, і лише зрідка Повєткін мав певні вдалі моменти. До слова, Повєткін по ходу поєдинку чотири рази побував у нокдаунах, а з Кличка у 10-му раунді рефері зняв очко за ніби-то поштовх Олександра.

За підсумками 12-ти раундів всі судді виставили 119:104. А це означає, що судді не віддали Олександру жодного раунду.


теги  Олександр Повєткін, Володимир Кличко




Розкажи про це друзям:

Сподобалось? Проголосуй:

 (Голосів: 4)

Система Orphus

Всі коментарі користувачів до даної новини
 #1. a.kaban . Дата:6.10.2013 - 00:09
 
 
Вітаю всіх шанувальників українського боксу з перемогою.
Так тримати, Володя!!!
 
 
цитувати  
 #2. Я . Дата:6.10.2013 - 00:35
 
 
Уверенная победа? О чем вы? Да, Володя выехал на опыте, но это очень не красивый бок и очень не уверенная победа..., к сожалению.
 
 
цитувати  
 #3. box . Дата:6.10.2013 - 00:39
 
 
к сожалению ето правда !
 
 
цитувати  
 #4. box . Дата:6.10.2013 - 00:50
 
 
Розчарований. Напружений бій був, в процесі бою завжди було відчуття що може пропустити удар і залишити титули в Москві.
Одноманітність Володимира здивувала. Часто дивувався, чому він не добиває суперника, чому не бє з правої. Думаю, що у Кличка не було мети закінчити цей бій достроково (незрозуміло з яких причин), якщо вигравати - то по очках. А якщо в цьому бою Володимир дійсно показав все що він вміє і може, то потрібно йти з боксу, а то деякі боксери мають шанс виключити йому світло,наприклад Деоней Уалдер. Але чомусь на 90 відсотків впевнений що в планах Володимира було закінчити цей бій саме так, а не інакше angry !
 
 
цитувати  
 #5. box . Дата:6.10.2013 - 01:13
 
 
такое впечатление, что бой проплаченный и Вова отсновательно не завалил этот жирный мешок в г.ном, шоб тот на каждом углу кричал, какой он херой и двери в большой бокс перед его носом не захлопнулись навеки.... Дал ему карт бланш. Мог завалить, как мамонта, раз 100, а так.... тот, конечно, коленками пол протер, но не так жестко, как нам хотелось бы.....
 
 
цитувати