новини

Кличко нудно розгромив Хея

Опубліковано: 01:22, 03/07/2011 | Рубрика: Новини | роздрукувати   
Розмір тексту:  

Кличко нудно розгромив Хея
  Хей vs Кличкло

Володимир Кличко (56-3, 49 KО) зумів захистити свої пояси WBO/ IBF/ IBO та відібрати у Девіда Хея (25-2, 23 KO) титул чемпіона світу у суперважкій вазі за версією WBА.

Перші чотири раунди нагадували протистояння Хея із Одлі Харрісоном - Хеймейкер, таке враження, просто боявся наблизитись до більш габаритного бійця. Британській гість у Гамбурзі і не збирався йти уперед, "імітуючи" небезпечні атаки, а Кличко постійно тримав британці в напрузі, не дозволяючи бігати по рингу, як із Валуєвим. Наприкінці третього раунду вже після гонгу, Володі вдалось зачепити Хея. А Хей при кожній можливій нагоді падав, дивлячись на рефері.

6928_3aedccb6206611f946d4f3253b962e2a-getty-.jpg (46.99 Kb)

Наприкінці п'ятого раунду Кличко вдалось затиснути балакучого британця біля канатів і прикластися з правої, але в останню мить Девіду вдалось амортизувати удар. Шостий пройшов в черговому "намацуванні" дистанції. А от в сьомому Хей добився свого - Кличко у звичній манері поклав усю свою масу на суперника, а Девід знову впав, за що рефері вирішив зняти очко із Володі. Наприкінці раунду Хею вдалось провести непогану атаку.

Після більш менш спокійного восьмого раунду, у дев'ятому пристрасті розігрілись на ринзі, здебільшого через те, що Хей сповільнився і почав помилятись. За що і поплатився. Володимиру вдається знову пробити із права. Нарешті почав досягати своєї мети і джеб Володі, який до того не долітав до обличчя британця.

У 11 раунді Хей своїм падіннями догрався і рефері після чергової імітації почав відраховувати нокдаун. Будь-які намагання піти у ва-банк результату Хею не принесли. Навпаки Кличко ще більше вдавалось діставати британця.

9828_0f1eca4f279b5442d9af012a69364fc8-getty-.jpg (64.69 Kb)

Після фінального гонгу суддям не довелось довго думати над результатом: 117-109, 118-108, 116-111 - розгромна, але дуже скучна перемога Кличка. Таким чином, брати Клички зібрали у себе усі чемпіонські пояси, у Віталія нагадаємо - пасок WBC.

теги  Володимир Кличко, Девід Хей




Розкажи про це друзям:

Сподобалось? Проголосуй:

 (Голосів: 25)

Система Orphus

Всі коментарі користувачів до даної новини
 #1. Viktor . Дата:3.07.2011 - 03:46
 
 
Молодці...winkGood luck!
 
 
цитувати  
 #2. Настя . Дата:3.07.2011 - 13:07
 
 
Так тримати :)!
 
 
цитувати  
 #3. Svitlana . Дата:3.07.2011 - 15:50
 
 
Бій був зовсім не нудний. Якщо ви, пане кореспонденте, хочете півнячих наскакувань щохвилини, то у суперважкій вазі це просто неможливо. Володя бився так, як РОЗУМНИЙ боксер, якому начхати на нерозумні коментарі. Головне - результат. І він є. Попри численні атаки Язикатого Півника Хея.ПАне кореспонденте, може, Вам краще коментувати балет?
 
 
цитувати  
 #4. Володимир . Дата:3.07.2011 - 20:27
 
 
Зідний з Світланою що кореспондент не свое коментуе.Чому в нас постійно присутня думка що Клички мають вигравати феерично?!Чим постійно незадоволені наші горе-коментатори і так звані експерти ?Сьогодні в Англіі ніхто на Хея і слова поганого не скаже а що було б у нас якби не дай БОЖЕ....Дякуйте хлопцям що лишаються на Украіні і створили таке про що в інших краінах і не мріють.
 
 
цитувати  
 #5. Владислав . Дата:5.07.2011 - 01:45
 
 
Згоден також з 2 повідомленнями вище.Чому всі чекають чогось занадто яскравого бою,нокдаунів ледве не через 30 секунд?Це перемога розуму,витримки,мудрості.Завдяки цьому Віталя та Володя показують такі чудові бої та стабільні перемоги!
 
 
цитувати  
 #6. Владислав . Дата:5.07.2011 - 01:46
 
 
Згоден також з 2 повідомленнями вище.Чому всі чекають чогось занадто яскравого бою,нокдаунів ледве не через 30 секунд?Це перемога розуму,витримки,мудрості.Завдяки цьому Віталя та Володя показують такі чудові бої та стабільні перемоги!
 
 
цитувати  
 #7. Дмитро . Дата:5.07.2011 - 16:19
 
 
Потрібно цього кореспондента поставити у спаринг з Володею. Думаю що йому не прийдеться нудьгувати.
 
 
цитувати  
 #8. Межигорцуконец . Дата:1.02.2012 - 10:11
 
 
Выиграл бой, спору нет. Осадок - за 12 раундов Стюард так и не придумал, как подобраться к петуху и завалить, этого ведь ждали. После всех оскорбительных выпадов в адрес братьев . Ощущение незавершенности осталось, может Виталик поправит.
 
 
цитувати  
 #9. Андрей . Дата:2.02.2012 - 22:12
 
 
хей очень быстр. володя отменно справлялся с такими типажами и скоростями. Вспомним, берда.Виталию будет очень трудно в него попасть. его нужно будет додавливать, но прежде попасть.зрелищности не будет, поскольку хей будет всецело уклонятся от агрессивного ведения боя.повторение боя с володей 2. надеятся на удачу? я бы желал витале забыть о хее. все уже сделано.
 
 
цитувати