Збірна України виграла 14 медалей у Словаччині

Опубліковано: 00:55, 23/06/2018 | Рубрика: Новини | роздрукувати
Розмір тексту:

Українські боксери

Збірна України з боксу успішно виступила на турнірі IV Triebel Boxing Cup 2018 в Словаччині.

В активі наших спортсменів 14 медалей, 7 з яких найвищого ґатунку, 4 срібних і ще 3 - бронзових.

У вагових категоріях школярів 32 кг виграв Роман Тхановський, у вазі 35 кг - Олександр Мансуров, а серед 40 кг кращим став Андрій Развадовський.

Серед категорій чоловіків першим в вазі 56 кг став Жан Жермен, в 65 кг - Дмитро Собко, серед 69 кг - Роман Патратій, а переможцем в 81 кг Андрій Ісаков.

Срібло виграли Максим Майданець у вазі 46 кг, серед 54 кг - Ілля Суслов, у ваговій категорії 64 кг - Святослав Демкин, а у вазі 91 кг - Богдан Долганов.

Бронзові медалі завоювали Максим Куций у вазі 50 кг, Юрій Пойда в 64 кг і ваговій категорії 70 кг Дарина Любоцкая.