новини

Склад пар на другу чверть фінальну зустріч команд "Українські отамани" та "Британські левові серця"

Опубліковано: 16:00, 22/04/2016 | Рубрика: Новини | роздрукувати
Розмір тексту:

Склад пар на другу чверть фінальну зустріч команд
  Українські отамани

Сьогодні "Українські отамани" проведуть другу чверть фінальну зустріч Всесвітньої серії боксу (WSB) проти команди "Британські левові серця".

Нагадаємо, вчора українці поступилися британцям з рахунком 4:1. Єдину перемогу нашій команді приніс одесит Валерій Харламов.

Пропонуємо вашій увазі склад пар на сьогоднішні бої:

52 кг Денис Шкарубо - Ронні Беблік

60 кг Віталій Соляник - Люк Маккормак

69 кг Сергей Богачук - Еков Ессуман

81 кг Денис Солоненко - Радослав Панталео

+ 91кг Владислав Сіренко - Фрезер Кларк

У першій серії протистояння українська команда зазнала поразки з рахунком 4: 1. Для того, щоб вийти в півфінал, нашим боксерам треба перемагати 5: 0 або ж 4: 1 (при останньому розкладі буде призначений вирішальний стикового бій) Трансляція матчевої зустрічі розпочнеться о 22:00. Бої будуть транслюватися в прямому ефірі на телеканалі «СПОРТ-1»