24boxing.com.ua / ММА / Генрі Сехудо назвав імена бажаних суперників

12 Січ, 18:55
Екс-чемпіон UFC у найлегшій та найлегшій дивізіонах Генрі Сехудо планує повернутися і вже назвав імена бажаних супреників.

"Фігейредо не протримається зі мною більше двох раундів. У нього немає грепплінгу, в мені більше бразильського, ніж в ньому. Цей хлопець - парагваєць. Він няньчить мій пояс, і коли я вирішу повернутися, пояс знову буде моїм. Треба поговорити з Даною Вайтом і подивитися, про які гроші йдеться. Я сумую з боями, але для повернення потрібна мотивація. Якщо Дана дасть мені стільки, скільки я хочу, то я нокаутую Фігейредо.

Петро Ян вміє розмінюватися, але боротьби у нього немає. Він не різносторонній, тому титул у нього надовго не затримається. Є Хосе Алдо, він легенда в Бразилії, але якщо зустрінеться зі мною, сутичка не триватиме довше двох раундів. Хто знає, що буде зі мною до грудня цього року? Я готовий, тренуватися не перестану. Якщо все піде добре, я вб'ю Фігейредо, Петра Яна і всіх, хто зазіхає на моє ім'я і на мої пояси. Я вб'ю їх усіх - ось як пройде для них 2021-й рік", сказав Сехудо.


Джерело: 24boxing.com.uabigmir)net TOP 100