24boxing.com.ua / ММА / Кормьє: Хабіб - набільш домінуючий боєць в історії UFC

22:55, 10.08
Екс-чемпіон UFC у двох вагових категоріях Даніель Кормьє ділиться очікуваннями від бою чемпіона легкої ваги Хабіба Нурмагомедова з Джастіном Гетжі, який відбудеться 24 жовтня на UFC 254.

"Є вагомі причини, чому Джастіна вважають найбільш небезпечним для Хабіба. Перше це здатність захищатися від боротьби. Він борець високого рівня. Я знаю, що він не використовує ці навички для атак так часто, як цього хочуть люди, але він борець високого рівня.

Його бокс і ударні навички хороші. Фантастична витривалість і сталева щелепу. Це дуже і дуже складний поєдинок для Хабіба. При цьому я вважаю, що Хабіб Нурмагомедов - найбіль домінуючий боєць в історії спорту. Я знаю, що для цього статусу є кандидати, але ніхто з них не проводив бої так, ніби це легка прогулянка, як це відбувається в боях Хабіба Нурмагомедова.

Я вірю, що він піде зі спорту непереможеним, і вірю, що він це зробить скоро. 28-0, у нього немає жодної помилки. 12-0 в UFC. Він набільш домінуючий боєць в історії UFC", - цитує Кормьє Allboxing.ru.


Джерело: 24boxing.com.uabigmir)net TOP 100