24boxing.com.ua / ММА / Альдо: Не залишусь в UFC навіть заради реваншу з Макгрегором

04 Жов, 08:40
Чемпіон UFC у напівлегкій ваговій категорії Хосе Альдо каже, що не залишиться в UFC, навіть якщо йому запропонують битися з Конором Макгрегором.

"Ні. І навіть не важливо, що такий бій був би правильним. Такий поєдинок повинен відбутися в напівлегкій ваговій категорії наступним. Я боровся заради цього права [негайного матчу-реваншу] з тих пір, як увійшов вперше в клітку UFC. Я бачив, як чемпіони програвали і відразу отримували новий шанс завоювати пояс чемпіона. Так було б правильно.

Але я б'юся не заради пояса чемпіона. Вони вирішили, що на кону в бою з Едгаром буде пояс тимчасового чемпіона. Я вийшов і переміг. Але до сих пір не маю будь-якого плану. Мене не переконає навіть бій з Конором Макгрегором ... Справа не в тому, чи буду я битися з ним зараз чи ні. Мені байдуже, де він б'ється. Я хочу слідувати своєму шляху. Зараз для мене правильним шляхом є звільнення від контракту.

Я не хочу битися для інших організацій. Я на більш високому рівні. Немає причин залишати перший дивізіон заради бою в другому дивізіоні, коли мене добре знають в першому. Інакше це було б кроком назад. Я ще молодий і хочу цим насолодитися.

Всі знають, що він боїться битися зі мною. Він знає, наскільки я небезпечний після першої нашої зустрічі. Я бачив, як на прес-конференції він сказав, що воював би з Френкі Едгаром, а не зі мною. Думаю, що він боїться", - цитує Альдо MMA Fighting


Джерело: 24boxing.com.uabigmir)net TOP 100