24boxing.com.ua / Новини / Турман згадав найгірший раунд у своїй кар'єрі

10 Лип, 20:55
Чемпіон світу за версією WBA в напівсередній вазі американець Кіт Турман (29-0-0, 22 KO) розповів про свій бій з Хосесіто Лопесом ( 36-8-0, 19 KO).

"Все нормально. Вам повинні говорити про те, що бачите. Якщо ви бачите, що хтось виглядає слабким, він виглядає слабким. Якщо ви бачите, що хтось виглядає вразливим, він виглядає вразливим. Якщо ви бачите, що хтось виглядає бездоганно, він бездоганний. Ви повинні сказати, що ви побачили, і мене спіймали. Мене зловили. Я був в небезпеці. Я пам'ятаю, що після того, як мене зловили, мене спіймали знову. А потім, коли мене знову піймали, мене спіймали ще раз. Я отримав три великих постріли в цьому раунді.

І я сказав: "Чорт забирай, тобі краще підняти руки і рухати ногами, тому що зараз тільки ти знаєш, що в порядку. Весь світ думає, що тебе от-от винесуть, хлопчик. Весь світ думає, що ти вражений. Вийди з цього раунду і давай покажемо їм, який ти чемпіон насправді". Що є то є. Ймовірно, це був один з найгірших раундів в моїй кар'єрі.

Багато бійців не змогли б вийти з раунду так, як я. І для мене це доказ того, наскільки я дійсно хороший. Тому що велич ... знаєте, є приказка в боксі: важливо не те що тебе збивають з ніг, важливо те, що ти робиш, коли встаєш. Але я навіть не дозволю тобі збити мене. Я йду без поразок, і я не боюся програти", - сказав Турман.


Джерело: 24boxing.com.uabigmir)net TOP 100