24boxing.com.ua / Новини / Кличко розповів, чи йтиме в президенти

25 Січ, 21:55
Колишній чемпіон світу в суперважкій вазі Віталій Кличко поділився думками стосовно президентських та парламентських виборів.

"Я буду брати участь у парламентських виборах. З високою ймовірністю політична партія "Удар" братиме участь в парламентських виборах для того, щоб відстоювати інтереси міста Києва, кожного містечка і кожного села в Україні.

Нам необхідно буде відстоювати на законодавчому рівні інтереси місцевого самоврядування, тому що насправді все починається з низів: з нашого двору, з нашого району, села, містечка.

Президентські вибори? Буде з мого боку нечесно пообіцяти і стрибати на інші позиції. Мені ці крісла і позиції не потрібні. Єдина моя мета - я хочу жити в нормальних європейських умовах в Україні і тому я не хочу чекати: якщо хочеш зробити добре, то зроби сам.

І тому величезна недовіра до всіх політиків: якщо ти політик, значить ти брехун, брехун. Я не хочу входити в ці рамки політики: якщо я щось сказав, я доводжу свої слова до реалізації", - сказав Кличко в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".


Джерело: 24boxing.com.uabigmir)net TOP 100