24boxing.com.ua / Новини / Гвоздик: Україна вже не мій дім

04 Лист, 15:55
Тимчасовий чемпіон світу за версією WBC в напівважкій вазі Олександр Гвоздик (15-0, 12 КО) розповів, що сумує за Харковом більше ніж за Україною в цілому.

"Я себе відчуваю в Америці комфортно, і зараз, напевно, якийсь проміжний період. Я вже, ніби як, не тут, але ще не там. Там, напевно, це ще не дім, а тут - вже не дім. Я зараз завис в просторі. Чим далі, тим менше тягне сюди.

Що таке ностальгія? Це більше друзі, знайомства. Коли ти тільки поїхав, то з усіма зідзвонювалися щодня, а потім все рідше і рідше і так залишаються тільки найближчі. Природно, твоє коло спілкування звужується. Там навпаки: спочатку ти приїхав і нікого не знав, потім познайомився з тим, з тим, і коло спілкування розширюється. У підсумку, все, як пісочний годинник, перетікає туди.

Харків я взагалі дуже сильно люблю. Виходить, що я більше ностальгую не стільки за Україну, як за Харковом. Це моє рідне місто, я там народився, виріс: парк Горького, Сумська, центр, Дзеркальний струмінь, просто їдеш кудись на ХТЗ і приємно все це спостерігати. Тобто, це не обов'язково якісь красиві місця. Пролетарські райони я теж прекрасно відвідую", - цитує Гвоздика сайт xsport.ua. з посиланням на ютуб канал "Бігучий банкір"

Нагадаємо, 1 грудня в Квебеці Гвоздик проведе бій за повноцінний чемпіонський титул WBC проти Адоніса Стівенсона.Джерело: 24boxing.com.uabigmir)net TOP 100