24boxing.com.ua / Новини / Хырн: Впевнений, що бій Джошуа-Вайлдер відбудеться

12 Лип, 00:55
Едді Хірн, промоутер Ентоні Джошуа (21-0, 20 КО) вірить, що бій з американцем Деонтеєм Вайлдером (40-0, 39 КО) точно відбудеться.

"Я впевнений, що бій Джошуа-Вайлдер відбудеться. Думаю, настав той момент, коли Уайлдер перестане валяти дурня і, сподіваємося, в кінці кінців впорається зі здоровим глуздом. У вівторок я розмовляв з Ентоні, і я думаю, тепер ми пропишемо в контракті всі раніше узгоджені з Вайлдером умови. Вони вже місяць нічого не роблять, так що, думаю, ми просто підпишемо контракт зі свого боку.

Ентоні Джошуа каже: "Давай підпишемо контракт і покладемо його перед ними, щоб вони не думали, що ми блефуємо з якоїсь дивної причини або зовсім не хочемо бою". Наступного тижня Джошуа проведе прес-конференцію, присвячену його наступного бою, і також буде в Америці. Буде добре виступити там і сказати, що ми зробили все, що могли. "Ви прийняли наші умови. А ми вже навіть підписали контракт ". Схрещую пальці в надії, що 13 квітня на "Уемблі" відбудеться бій Джошуа-Вайлдер", - сказав Едді в інтерв'ю Sky Sports.


Джерело: 24boxing.com.uabigmir)net TOP 100