24boxing.com.ua / Новини / Гендлін поділився думкою про Ломаченка

16 Жов, 11:20
Відомий російський спортивний коментатор Володимир Гендлін поділився своєю думкою щодо майбутнього поєдинку між чемпіоном світу за версією WBO у другій напівлегкій вазі українцем Василем Ломаченком (9-1, 7 КО) і чемпіоном світу за версією WBA у другій найлегшій вазі кубинцем Гільєрмо Рігондо (17-0, 11 КО).
 
"Я не буду оригінальним, якщо скажу, що він на даний момент - один з кращих боксерів світу. Розбирати його на деталі не буду, але те, чого він досяг, створивши собі заслужену репутацію, говорить багато про що.
 
Думаю, що в тому віці і стані, в якому він знаходиться, з усім його досвідом і арсеналом, який він придбав, йому цього достатньо, щоб займати домінуюче становище в світовому боксі.
 
Удар? Це - чисте попадання. Ось, що таке удар. Можна володіти гарматної "плюхою", як Кудряшов, але ви бачили, до чого це призводить. Не найсильніший, але точний удар, який нанесений вчасно може вразити суперника і відправити його на підлогу.
 
Так що я не думаю, що Ломаченко є сенс займатися постановкою удару, і ганятися за цим. Те, чим він володіє, цього цілком достатньо.
 
Чи зможе він додати? Це гадання на кавовій гущі. Може, не може. Звичайно, може. Наприклад, в тактичному досвіді. Все потрібно розбити на компоненти і зрозуміти можливості і перспективи є в кожному. Чи є вони взагалі і найголовніше, чи потрібно в них додавати? У випадку з Ломаченко, мені здається, не потрібно.
 
Звичайно, Рігондо незручний суперник, як же? Зрозуміло незручний суперник.
 
Ми знаємо, що серед бійців прийнято розписувати свої майбутні перемоги. Справа не в цьому. Ну, а про вагу, можна згадати Менні Пакьяо. Ми ж пам'ятаємо, з якої ваги він починав? Трохи за 40 кілограм він важив, коли починав на Філіппінах. Він ріс і додавав у фізичній потужності, швидкості і так далі. Те ж саме може статися і з Рігондо. Думаю, що різниця у вазі буде невеликою.
 
Інша справа - вага у важкоатлетів. Наприклад, Майк Перес. У поєдинку з Майрісом Бріедісом було помітно, що це не його вагова категорія. Вагу можна набрати, але при цьому залишатися "крузером" або тяжем. Так багато персонажів в історії намагалися щось зробити у важкій вазі, а різниця між Ломаченком і Рігондо зовсім невелика.
 
Нарешті ми побачимо конкурентний бій, коли результат не передбачуваний. Цього публіка хоче найбільше. І фахівці теж.
 
Джерело: sovsport.ru


Джерело: 24boxing.com.uabigmir)net TOP 100