24boxing.com.ua / Кадр дня / Про життя Кличка знімають фільм

28 Гру, 18:20
9669_03-donkingbobarum.jpg (84.26 Kb)

Наш чемпіон-супертяж взявся за ключку і кисть. Взятися за Девіда Хея поки не виходить.

Травма, через яку Володимир Кличко скасував бій з Чізорою (11 грудня), вже не заважає йому грати в гольф. Всю середу український боксер провів на полі PGA National Golf Club в Палм-Біч-Гарденс (Флорида).

Прилетів сюди в понеділок і пробуде кілька тижнів. Каже, відразу відчувається різниця між Франкфуртом і Флоридою - там мінус 10 градусів, тут плюс 20. "Хотів би залишитися тут подовше, - сказав Кличко. - У холодних зимових місцях я думаю про Флориду, про PGA National, і гру в гольф. Це просто приголомшливо!".

Піарить Володимир цей гольф-курорт неспроста - він почесний член PGA National і саме тут тренувався в лютому 2008-го перед переможним боєм з Султаном Ібрагімовим, який проходив у Нью-Йорку.

У середу боксера гольф-полем супроводжувала знімальна команда, сказали, що знімають фільм про життя Кличка, - про ту її частину, де є не тільки 55 перемог на профі-рингу. До речі, про цю частину. Два місяці тому на благодійному аукціоні в Києві за 55 тисяч євро купили картину "Луна", яку Володимир "написав" ударами боксерських рукавичок. А у Флориді він зізнався: "Я зараз беру уроки малювання. Це забавно і це для душі".

А про переговори з Хеєм сказав розмито: "Це не буде тривати занадто довго. Або вже домовимося, або ні". Нагадаємо, перед боєм з Чізорою Кличко травмувався на тренуванні, 3,7- сантиметровий розрив у міжреберному м'язі. На відновлення відвели півтора-два місяці. У Флориді Володимир сказав, що якщо не складеться з Хеєм, то або повернеться до Чізори, або буде домовлятися з Томашем Адамеком.

А в Британії в цей час говорили про те, на які жертви пішов Девід Хей заради того, щоб об'єднавчий поєдинок чемпіона WBA з нашим чемпіоном за версіями IBF, WBO таки відбувся. А саме - поступився українцеві двома мільйонами фунтів. Стільки, за розрахунками Sky, Хей втрачає, погодившись порівну розділити з Кличком доходи від платної трансляції на британському ТБ. Мовляв, він готовий на все, а команда Кличка знову крутить носом. Хоча менеджер Володимира Бернд Бенте вже пояснив чому: при цьому Хей хоче, щоб Кличко виплатив йому різницю між пропозицією німецького каналу ARD (з яким контактує британець) і менш вагомою пропозицією каналу RTL (з яким у Віталія і Володимира контракт ще, на два боя).


Джерело: 24boxing.com.uabigmir)net TOP 100