24boxing.com.ua / Фото / Брати Клички отримали спеціальні нагороди у Давосі (+ФОТО)

27 Січ, 08:40
Легенди світового боксу Віталій та Володимир Кличко отримали спеціальні нагороди на Всесвітньому економічному форумі у Давосі.

Братів нагородили за "Успішне багаторічне просування позитивного образу України в світі". Також колишні супертяжі поспілкувались на тему "Яким чином спорт формує особистість майбутнього політика, підприємця чи громадського діяча?"

"Ми обидва - і я, і Володимир, щодня долаємо виклики в своїй роботі, в своїй нинішній, - вже не спортивній, - діяльності, - відзначив Віталій Кличко. - І мені можуть закидати, що я - не Цицерон, не дуже красиво говорю. Але, мені байдуже на оцінки того, як я говорю. Головне - як оцінюють те, що я роблю. Важливий результат справ, а не слів. Як і в спорті.

Секрет успіху - ми сильні разом. Завжди єдиним фронтом - ми вдвічі сильніші.

Зараз багато хто думає і лунають такі думки, що Європа і світ втомилися від підтримки України. І є намагання, лунають пропозиціїї зняти санкціїї з Росії. Але ж питання, яке стоїть на кону: це демократичні цінності і конструкція світової безпеки. І якщо ми почнемо заплющувати очі на це питання, то тоді нам доведеться говорити не про економіку, не про розвиток, а про виживання світу в дуже непростих умовах і ситуації, - відзначив Кличко. - Тому на всіх зустрічах я наголошую на необхідності підтримки України. Бо це питання сьогодні - одне з найважливіших для світової політичної еліти. Це питання підтримки не влади чи опозиції. Це питання підтримки країни, яка показала, що готова боротися за свій європейський вибір, за демократичні, європейські цінності. І яка сьогодні це доводить ціною життів своїх кращих патріотів", - сказав Віталій.

"Мій брат дуже зайнята людина. Зараз він - мер Києва і увесь свій час приділяє цій роботі. Політична кар‘єра для нього - це великий виклик. Але, як в спорті він себе зробив сам, так і в політиці робить", - заявив Володимир.

That was my first time @worldeconomicforum as it was eventually the first year for Ukraine House Davos, also loved to share the stage with Vitali Klitschko and discuss about creativity, innovations, opportunities, as about challenges in politics and sports. I’ll be back!

Публикация от Wladimir Klitschko (@klitschko)Джерело - Kiev.klichko.org


Джерело: 24boxing.com.uabigmir)net TOP 100